Výsledky orientační jízdy 2022

PořadíStartovací
číslo
Jméno řidičeÚkol č. 1Úkol č. 2Úkol č. 3Úkol č. 4Úkol č. 5Celkem
114Ondřej Matoušek20730150127
254Radomír Hejníček30731160141
351Martin Lang100243815146
48Jiří Vašek100373215157
547Petr Liďák107333515163
644Lukáš Zouhar2015274115165
746Radim Danko2012264115167
815Magda Havliková10470310169
927Michal Stránský1010433515173
1022Tomáš Veteška108433815174
1124Tomáš Hánoš1012483515178
127Petr Lachnit20853400179
1336Vladimír Němec2011651415183
142Anton Barienčík4015372315185
154Prokop Krajča10193250185
1631Lukáš Kryštof103336815190
1730Vit Kryštof307413215194
1852Pavel Šustr207405515198
1948Jiří Herdina00349015199
2039Milan Súkup201098230202
2150Ondřej Matuš107259015203
2241Milan Machálek301179300207
2382Aleš Halata101439015215
2434Filip Mocek3011693415217
2526Tomáš Kouba4019424515218
2643Miloš Slezák30560590229
2725Jan Břečka016549015234
2840Jiří Sekula205115370234
2919Jan Pončík107549015234
3028Jan Dolejský100119540239
3183Jakub Halata1010519015241
3242Petr Novotný209687015242
3388Miroslav Škopík10111105415243
341Andrej Barienčík207678315247
3520Petr Mrázek305155200263
3618Dušan Mikula2081056115263
3713David Šťastný (110 R)207889015278
383Lubomír Kudelka2018157300281
3916David Šťastný2071295515286
4032Jan Valeček3022659015287
4145Lukáš Pernica3041336315298
4211Pavel Mrázek2081279015316
4358Lukáš Chromek207144900318
4429Vítězslav Vicherek309155900338
4535Pavel Polach203178900351
465Jakub Dabrowski20281409015353
4717Pavel Pinkava2031209015356
489Michal Trchalík2001809015359
4912Pavel Nosálek3001709015359

Výsledky orientační jízdy 2021

PořadíStartovní čísloJméno jezdceJméno spolujezdceVozidloBody
18TRCHALÍK MichalTRCHALÍK MatějŠkoda Favorit 136 L28
253JANČÍK JiříŠkoda 120 L34
360VELÍŠEK ViktorŠkoda 1201 STW51
46ŠÚSTEK StanislavHRABCOVÁ RůženkaŠkoda 10054
535ŠŤASTNÝ DavidŠkoda 110 R56
648BŘEČKA JanBŘEČKOVÁ JanaŠkoda Favorit58
727PINKAVA PavelPINKAVA JanŠkoda Favorit60
89NĚMEC VladimírMARTÁSKOVÁ KateřinaŠkoda Felicia Cabrio62
963CHROMEK LukášKAŠÍK PavelŠkoda Favorit63
1057VELÍŠKOVÁ EvaVELÍŠKOVÁ JiřinaŠkoda Octavia Super65
1149STRÁNSKÝ MichalŠkoda Favorit65
1237SEKULA JiříŠkoda 110 R66
1377VYBÍRAL JiříVYBÍRALOVÁ AnežkaŠkoda Favorit66
147LATINAK RomanLATINAK Tomᚊkoda 1000 MB67
1546POLACH PavelPOLACHOVA MartinaŠkoda Favorit 13574
1634KŘIVÁNEK Martin st.KŘIVÁNEK Martin ml.Škoda 1000 MB74
1740ŠKOPÍK MiloslavBODNÁR MartinŠkoda 105 L76
1829OŠŤÁDAL IvoŠkoda 110 R77
1915BENKA JurajBENKA KristiánŠkoda 120 L77
2047KRŮČEK PavelKRŮČKOVÁ LenkaŠkoda 105 L79
211CHLUD IvanMITÁČEK JiříŠkoda Favorit 136 L80
2281PAŇÁK KarelCESNAKOVA ŠárkaŠkoda 120 L83
2314KRÁL PetrRYŠŤÁK JaroslavŠkoda Favorit 135 L85
2410GREGŮREK PetrŠkoda 120 L88
2556MALÍŘ IvoFavorit 136 L89
2622KRYŠTOF LukášKRYŠTOFOVÁ OlgaŠkoda 120 L91
2723VALEČEK JanŠkoda 120 L91
2839BREITZETELOVÁ PavlaONDROVÁ IvanaŠkoda Octavia+karavan93
2933HABERL MiroslavHABERL MiroslavŠkoda Felicia94
3031VAŠEK JiříVAŠKOVÁ RenátaŠkoda 110 R94
3174KRUPÍK MichalŠkoda Favorit 136 L94
3212PONČÍK JanŠkoda 125 L96
3336ŠŤASTNÝ DavidŠkoda 743 - Garde96
3411BORKO MarianŠkoda 105 L99
3520MATUŠ OndřejŠkoda 1000 MB100
364JURÁŠKOVÁ MarkétaŠkoda Octavia101
3741MRÁZEK PetrŠkoda 120 L105
3845KOCIÁN PavelŠkoda 120 L106
3932KRAJČA ProkopMUSILOVÁ LucieŠkoda 120 L107
4073PÁTEK PavelŠkoda 1000 MB de Luxe108
4117ŽOUR RadoslavTRUMPEŠOVÁ MarcelaŠkoda 100113
4259MIKULA DušanŠTĚRBOVÁ MarcelaŠkoda Forman GLXi113
433JURÁŠEK ZdeněkŠkoda 1202 STW116
4418ŠUSTÁČEK JanŠkoda 110 L117
4564BARTOŇ StanislavŠkoda 120 L120
4671HEJNÍČEK RadomírKUCHAŘOVÁ AdélaŠkoda 110 L123
4750KOUBA TomášKUČKOVÁ MonikaŠkoda Favorit137
4852DOČKAL PatrikŠkoda 130 L480
4938ŠILOBERGER MartinŠkoda 120 LDNF
5042OKLEŠTEK BřetislavŠkoda 1000 MBGDNF
5116DABROWSKI JakubŠkoda Favorit LXDNF

0 komentářů

Napsat komentář

Avatar placeholder

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.